Projekt zmian – posiedzenie Komisji

Posiedzenie Komisji Ustawodawczej i Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej Senatu RP w sprawie projektu zmian Ustawy o funduszu sołeckim

 

17 lutego 2011 roku Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich skierowało wniosek do Przewodniczącego Komisji Ustawodawczej Senatu RP pana Piotra Zientarskiego z prośbą o wyrażenie zgody na bezpośrednią obserwację prac komisji rozpatrujących projekt ustawy o zmianie Ustawy o funduszu sołeckim i niektórych innych ustaw.

Według informacji udzielonych przez Sekretarza Komisji Ustawodawczej posiedzenie połączonych Komisji Senatu, Ustawodawczej oraz Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej, rozpatrujących projekt odbędzie się 1 marca 2011 roku, o godzinie 18:30.

Wniosek Stowarzyszenia Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich do Przewodniczącego Komisji Ustawodawczej Senatu RP, pana Piotra Zientarskiego z dnia 17 lutego 2011 znajduje się tutaj.

Odpowiedź Sekretarza Komisji Ustawodawczej Senatu RP z dnia 21 lutego 2011 roku skierowana do Stowarzyszenia Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich znajduje się tutaj.

Autor/ka: Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *